Ubytování 

Pokud při účasti na konferenci uvažujete s ubytováním, stejně jako v loňském roce, lze využít individuálně nabídky ubytování v Plzni, nebo nabízíme zvýhodněné možnosti:

 Hotel Slovan

Smetanovy sady 1, 301 00 Plzeň

V Hotelu Slovan lze zajistit (individuálně) ubytování z pá/so i so/ne (snídaně v ceně ubytování). Ubytování (v ceně 550,- Kč/osobu vč. snídaně). Rezervace ubytování je email: hotel@slovanplzen.cz nebo na tel.: 377 227 256. Rezervace ubytování je nutné provést nejpozději do 14. 1. 2017, při rezervaci upozornit, že se jedná o hosty včelařské konference se sníženou cenou ubytování.

Ubytování je možné i v jiných ubytovacích zařízeních (dostupné je v Plzni v široké nabídce, např. v areálu SOU elektrotechnického v Plzni Skvrňanech, cena 250,- Kč/osoba/dvoulůžkový pokoj/buňkové ubytování. Kontakt email: sramkova@staff.souepl.cz, při rezervaci upozornit, že se jedná o hosty včelařské konference. Od areálu je místo konference dosažitelné tramvají č.2 na náměstí Republiky během 10 - 15 minut. Hotel je dále v docházkové vzdálenosti cca 200 m).